Vabad töökohad

Vaadake Kyocera Senco vabu töökohti

Kuna töötame kiirelt muutuvas keskkonnas ja arendame uuenduslikke viise, et rahuldada Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonnas nõudlust kinnituslahenduste järele, ootame alati meiega liituma silmapaistvaid inimesi – inimesi, kes on kliendikesksed, uudishimulikud, kirglikud ja soovivad uurida ideid ja tehnoloogiaid, mis kujundavad meie tulevikku. Kui see kõlab teie moodi, siis vaadake altpoolt vabu töökohti.

Praktika on oluline osa õpilaste harimisel ja noorte inimeste kaasamisel meie organisatsiooni. See aitab meil olla kursis uute arengusuundadega ja (digi)tehnoloogiaga. Praktika Kyocera Sencos ei ole seega mitteametlik töö. See kaasab osaleja iga päev tegelikesse projektidesse, mis vastavad tema huvidele ja võimetele. Palun võtke meiega ühendust, kui soovite lisateavet käimasolevate projektide kohta, millega saaksite liituda.

Otsite muid võimalusi, mida ei ole siin loetletud? Võite igal ajal saata vabas vormis avalduse aadressile HR@Kyocera-Senco.eu.

Ettevõttest

KYOCERA SENCO Estonia on kinnituslahendustele spetsialiseerunud ettevõte, mis keskendub uuenduslike tööriistade, kinnitussüsteemide ja lisatarvikute müümisele. Ettevõtte tugevad kaubamärgid – SENCO, Expandet, CAMO, Aerfast, Stinger, Mafell – tagavad kliendirahulolu ja sageli ületavad selle, sest tooted vastavad kõige rangematele standarditele ja heakskiitudele. Ettevõte pakub laia valikut kinnitusvahendeid, ankurdustooteid, naelapüstoleid, kruviautomaate ja valdkonnaspetsiifilisi lahendusi.

Menu