Lahendused

Kas otsite sobivat toodet ehitustööstuse jaoks? Kyocera Senco pakub laia valikut lahendusi, mis keskenduvad klientide käitamiskulude vähendamisele, õige otstarbe jaoks õige kinnitusvahendi leidmisele ning kinnitustööde täpsuse, kvaliteedi, kiiruse ja ohutuse parandamisele.

Smart Bridge

SENCO Smart Bridge on välja töötatud monteeritavate paneelide tootjate jaoks, kelle eesmärk on parandada tootmisprotsessi, toodete kvaliteeti ja ergonoomikat. See suurendab tootlikkust, ilma et kaoks paindlikkus ja tekiks vajadus lisatööjõu järele.

Smart BoardMaster

Smart BoardMaster on varustatud programmeeritava kontrolleriga (PLC) lühikese ja pika klambrivahe jaoks, mida on võimalik kiiresti vahetada. Vahesid saab määrata alates 30 mm-st ja 5 mm sammuga. Optilise klambrijuhiku laserkiir tagab klambrite optimaalse paigutuse ja tänu teleskoopvardale on seadmega väga mugav töötada.

Smart BoardFixer

Smart BoardFixer tagab täiuslikult joondatud kaugused (85 või 170 mm) ning on seega ideaalne tööriist tootmiskeskkonna kvaliteedi ja ergonoomika parandamiseks. Seadme käitamiseks paneeli küljelt piisab ühest inimesest. Smart BoardFixerit juhitakse piki elemendi serva ja see kinnitab naelad või klambrit määratud vahedega, ilma et oleks vaja lehele/paneelile ronida või end upitada.

Menu