Kaubamärgid

KYOCERA SENCO Estonia on kinnituslahendustele spetsialiseerunud ettevõte, mis keskendub uuenduslike tööriistade, kinnitussüsteemide ja lisatarvikute müügile. Ettevõte pakub laia valikut kinnitussüsteeme, ankurdustooteid, naelapüstoleid, kruviautomaate ja valdkonnaspetsiifilisi lahendusi.

SENCO

Kogu kinnitustehnoloogia maailmas tunnustatud ja lugupeetud kaubamärk SENCO toodab erinevaid sururõhu-, elektri-, gaasi- ja akutööriistu, sealhulgas tööriistadele sobivaid kinnitusvahendeid. SENCO tootevalik hõlmab tuntud kaubamärgi DuraSpini kruviautomaate ning ainulaadseid Fusioni akutoitel suruõhu-naelapüstoleid ja tihvtipüstoleid. SENCO on KYOCERA SENCO kaubamärk ning seda müüvad usaldusväärsed turustajad ja edasimüüjad kogu maailmas.

Expandet

Expandet on edukas kaubamärk, mis toodab betooni, kivi, kipsplaatide ja puidu jaoks mõeldud kinnitusvahendeid. Kvaliteetseid kinniteid toodetakse tööstusharu rangeimate standardite kohaselt. Pidev tootearendus ja uuendusmeelsus tagavad kaljukindla kinnituse ja usaldusväärsuse. Expandet eristub teistest kaubamärkidest ainulaadse värvikoodisüsteemi ja täiustatud tootearenduse poolest.

CAMO

Camo tootevalik hõlmab kvaliteetseid lisatarvikuid ja kinnitusvahendeid terrasside, kaide, aedade ja muude kergete puitkonstruktsioonide varjatud kinnitamiseks.

Mafell

Mafell AG on puidutööstusele spetsialiseerunud kõrgekvaliteediliste puidutööriistade tootja, mis asutati aastal 1899 Saksamaal. Alates sellest hetkes on loodud palju erinevaid tippkvaliteetseid puidutööriistu alates platesaagidest lõpetades akudrellide ja lihvijatega.

Stinger

STINGERi kaubamärk pakub ainulaadset valikut korkklambripüstoleid ja korkklammerdajaid. Korkide kinnitusvahendid on konstrueeritud spetsiaalselt katuse alusmaterjalide, vildi ja fassaadikatete kinnitamiseks. STINGERi korkklammerdaja pakub haamerklammerdaja lihtsust ja mugavust ning teeb töö ära poole soodsamalt kui suruõhul töötav korkklammerdaja.

Menu