1. Home
  2. Kaubamärgid
  3. SENCO

SENCO

SENCO on kogu maailmas tunnustatud ja lugupeetud kaubamärk kinnitustehnoloogia valdkonnas. SENCO tootevalik hõlmab erinevaid sururõhu-, elektri-, gaasi- ja akutööriistu, sealhulgas laia valikut sobivaid kinnitusvahendeid.

SENCO uuenduslikud kinnituslahendused, mis muudavad raske töö lihtsamaks, on aidanud mitme põlvkonna spetsialistidel tööd õigesti teha. SENCO kinnitusvahendid ja tööriistad panustavad usinate professionaalide tootlikkusse ja edusse paljudes töö- ja tegevuskohtades üle maailma.

Üle 80% SENCO kinnitusvahenditest on toodetud Cincinnati kinnitusvahendite tehases. Iga SENCO kinnitussüsteem on kujundatud ja konstrueeritud pakkuma suurepäraseid tulemusi ja suuremat tootlikkust.SENCO kuulsad DuraSpini kruvikinnitussüsteemid tagavad suure kiiruse, võimsuse ja tõhususe. Automaattoitega kruvikeerajatest on tavapäraseid juhtmega versioone ja ka kompaktseid 18-voldiseid 3 Ah liitiumioonakuga seadmeid, mis suudavad kruvida ühe laadimisega 1200–1400 kruvi (olenevalt kruvi pikkusest ja kasutusmaterjalist).

 

SENCO Fusioni akutööriistad põhinevad ainulaadsel suruõhutehnoloogial, mis tagab kohese löögi ilma ooteajata. Seade töötab nagu suruõhutööriist ega vaja juhtmeid, kompressoreid ja gaasiballoone.

Fusion F-15 on tänu suurele löögikiirusele, pidevale kruvimisvõimele mistahes materjali korral ning kerge ja mugava käepidemega üks turu parimaid akutoitel naelapüstoleid.

Menu