1. Home
  2. Kaubamärgid
  3. Expandet

Expandet

Expandet on edukas kaubamärk, mis toodab betooni, kivi, kipsplaatide ja puidu jaoks mõeldud kinnitusvahendeid. Kvaliteetseid kinniteid toodetakse Taanis rangeimate standardite kohaselt ning pidev tootearendus ja uuendusmeelsus tagavad kaljukindla kinnituse ja usaldusväärsuse.Expandeti tootevalik hõlmab nailon-, metall- ja keemilisi ankruid kergete ja raskete esemete kinnitamiseks eri materjalidesse, nagu kipsplaadid, poorsed materjalid, tellised ja betoon. Valikut täiendavad lisatarvikud, nagu kohandatavad raamikinnitused, kinnitusankrud, ankurhülsid, tellingukinnitusvahendid ja tikkpoldid. Kyocera Senco Taani ja Hollandi tootmisüksustes lõigatakse soovitud pikkusega tikkpoldid, millel on tsingitud, galvaanitud ja roostevabast terasest viimistlus.

 

Alates esimese põlvkonna ESI müürisegude kasutuselevõtust 2006. aastal on KYOCERA SENCO töötanud ainult kahe tootega, mis hõlmavad kõiki kasutusalasid. Expandeti keemilised müürisegud on peaaegu kõigi alusmaterjalide korral ETA sertifikaadiga ning need sobivad mitmesuguste omadustega, nagu kõrge/madal tarind, paks/õhuke betoon, väikesed/suured servade vahelised kaugused ja vahed. Need on parimad lahendused terasehitiste või rasketehnika väga nõudlikele süsteemidele.

Äärikpeaga Excpandet C-Bolt on ideaalne valik pragunenud, pragunemata ja kergbetooni jaoks. Seda mitmeotstarbelist ankrut saab kasutada toendite, rõdupiirete, masinate, puit- ja teraskonstruktsioonide kinnitamiseks. Tootes on ühendatud kiire paigaldus kohese suure kandejõuga. Ankru konfiguratsioonid C-Bolti korral on lisatud Expandeti arvutustarkvarasse ETAGi suuniste alusel.

Menu